Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 14:58, 24.02.2020 r.

Znamy wyniki tegorocznego Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Orange Polska, Polpharma i Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. znalazły się na podium 10 Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Gala ogłoszenia wyników odbyła się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 19 maja w Katowicach.
23 maja 2016

Ranking Odpowiedzialnych Firm to organizowane od 2007 roku największe zestawienie polskich spółek, które oceniane są pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Ranking umożliwia porównanie wyników firm w takich obszarach, jak odpowiedzialne przywództwo, zaangażowanie społeczne, komunikacja z interesariuszami, odpowiedzialna innowacyjność oraz odpowiedzialne zarządzanie.

W tegorocznym zestawieniu znalazło się 101 firm. 70 firm zostało sklasyfikowanych w Rankingu Odpowiedzialnych Firm a 31 na Liście Firm Społecznie Odpowiedzialnych, wymieniającej firmy mniej zaawansowane w procesie wdrażania zasad CSR.

Organizatorami rankingu są Dziennik Gazeta Prawna, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firma better. Za tworzenie rankingu odpowiada prof. Bolesław Rok z Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosław Horodecki. Za weryfikację zgłoszeń i samego raportu odpowiedzialna jest firma Deloitte.

Wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2016 – TOP 10


1. Orange Polska

2. Polpharma

3. Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o.

4. Schenker sp. z o.o.

4. Grupa LOTOS SA

5. Bank BGŻ BNP Paribas

6. Provident Polska SA

7. Grupa Raben

8. Bank Zachodni WBK

8. Scanmed SA

9. ING Bank Śląski

10. Polski Koncern Naftowy ORLEN SA

10. Kompania Piwowarska

 
Pełna lista laureatów.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl