Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:40, 1.04.2020 r.

Raportowanie danych niefinansowych – szkolenie

We wtorek, 28 lutego 2017 r., Instytut Rachunkowości i Podatków zorganizuje szkolenie na temat raportowania danych niefinansowych. Jednym z wykładowców na spotkaniu będzie Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR.

17 lutego 2017

Organizatorzy przedstawią uczestnikom zmiany wynikające ze znowelizowanej ustawy o rachunkowości w aspekcie wdrożenia dyrektywy o raportowaniu danych niefinansowych. Szczegółowo zostaną omówione między innymi obowiązki informacyjne i sprawozdawcze, zakres prezentowanych informacji niefinansowych, sprawozdanie z działalności i inne raporty prezentujące dane niefinansowe.

Szkolenie kierowane jest do członków zarządów ds. ekonomicznych i finansowych, dyrektorów biur zarządów, osób odpowiedzialnych za przygotowywanie sprawozdań z działalności, czy też za przygotowanie raportu odpowiedzialności społecznej i rzeczników prasowych, a także dla biegłych rewidentów.

Wśród wykładowców znajduje się Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR, która przekaże uczestnikom spotkania informacje na temat m.in. nowych obowiązków informacyjnych, zakresu prezentowanych informacji, roli biegłego rewidenta w prezentacji danych niefinansowych oraz odpowiedzialności spółek w aspekcie prezentacji nowych danych.

Wysoką wartość szkolenia podkreśla Ewelina Kaczorowska-Wiosna, kierownik Działu Samorządowego w Biurze KIBR, odpowiedzialna za rozwój CSR w samorządzie. – Temat jest dla nas bardzo ważny. Jako samorząd po raz kolejny angażujemy się w wydarzenie tego typu. Chcielibyśmy, aby biegli rewidenci stale poszerzali swoją wiedzę i podnosili kwalifikacje. Takie szkolenie na pewno pomoże osiągnąć ten cel – wyjaśniła.

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 lutego 2017 r. w Warszawie. Zapisując się w terminie do 18 lutego br., można skorzystać z ceny promocyjnej.

Więcej informacji o szkoleniu dostępnych jest w folderze. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie IRP.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl