KIBR po raz drugi partnerem sesji Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach 10-12 maja 2017 roku, w Katowicach, odbędzie się IX Europejski Kongres Gospodarczy. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów została partnerem sesji – „Warunki inwestowania – debata przedsiębiorców”.

10 maja 2017

Już po raz drugi Krajowa Izba Biegłych Rewidentów będzie partnerem sesji w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Ekspert KIBR weźmie udział w debacie przedsiębiorców na temat warunków inwestowania. – Biegli rewidenci, świadcząc usługi audytu, nabywają bardzo bogate doświadczenie w zakresie funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Identyfikujemy ryzyka związane z biznesem, nie ograniczające się wyłącznie do jednego aspektu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wychodzimy dalej, w sferę zarządzania i oceny podejmowanych przez jednostkę decyzji. Dlatego jesteśmy naturalnym partnerem w dyskusji na temat rozwoju przedsiębiorstwa – zauważa Krzysztof Burnos, prezes KRBR, który w panelu wystąpi w roli eksperta. Uczestnicy sesji będą rozmawiali m.in. o katalogu kluczowych warunków inwestowania, w tym o zachętach i czynnikach odstraszających. Eksperci omówią także związane z procesem inwestowania kalkulacje, prognozy i proces decyzyjny oraz przedstawią szereg przykładów.

– Możemy pokazać przedsiębiorcom, że jako doradcy biznesowi, mamy realny wpływ na podejmowane przez nich decyzje. Zadajemy szereg dodatkowych pytań, które uświadamiają inwestorom, czy aby na pewno uwzględnili wszelkie uwarunkowania związane z daną decyzją. I tą wiedzą również możemy podzielić się w Katowicach – dodaje prezes KRBR.

Jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w roku

Najbliższa, dziewiąta już edycja, organizowanego przez Grupę PTWP, Europejskiego Kongresu Gospodarczego zgromadzi 8 tysięcy użytkowników, setki panelistów i dziennikarzy, którzy wezmą udział w ponad stu debatach. To wszystko w ciągu trzech dni odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i w hali Spodka.

W szanowanym gronie, które stworzą między innymi prezesi czołowych firm, reprezentanci biznesu, naukowcy i praktycy, decydenci czy też politycy oraz eksperci z całego świata, toczyć się będą dyskusje w formie otwartej debaty publicznej. – W czasie, gdy Europa boryka się z wewnętrznymi problemami i szuka nowych form współpracy, Kongres pozostanie otwartym forum debaty. Tym ciekawszej, że konfrontować będziemy się z nową rzeczywistością polityczną, gospodarczą i społeczną. Europejski charakter Kongresu co roku wzbogacamy o kontekst globalny, zapraszając uczestników z innych kontynentów – zachęcają organizatorzy Kongresu.

Udział w merytorycznej części Kongresu jest bezpłatny. Na konkretne panele można się rejestrować na stronie wydarzenia do 10 maja.

Panel „Warunki inwestowania – debata przedsiębiorców”, którego partnerem jest Krajowa Izba Biegłych Rewidentów odbędzie się 11 maja w godz. 9.30 – 11.00.

Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego na stronie www.eecpoland.eu.pl.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl