KIBR patronem honorowym konkursu Lider Księgowości 2017

Trwa szósta edycja konkursu Lider Księgowości 2017. Patronem honorowym projektu oraz fundatorem nagród dla laureatów 3 pierwszych miejsc została m.in. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów.

10 kwietnia 2017

W poniedziałek 3 kwietnia br. rozpoczął się drugi etap organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska S.A konkursu Lider Księgowości 2017, którego celem jest wyłonienie najlepszych merytorycznie księgowych i pokazanie nowoczesnego oblicza działów księgowości i biur rachunkowych. Konkurs skierowany jest do osób fizycznych zawodowo związanych z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych, księgowych małych i dużych firm oraz biur rachunkowych. Nagrodą główną w tej edycji konkursu są podatkowe studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Do drugiego etapu konkursu zostało zakwalifikowanych 100 z 400 uczestników, który zgłosili się do programu. W czasie trwania drugiego etapu konkursu Lider Księgowości 2017 należy rozwiązać 3 zadania o zróżnicowanym stopniu trudności (jedno z nich w dwóch wariantach), a także ocenić sprawozdanie finansowe pod kątem zdarzeń, jakie mogły mieć miejsce w jednostce. Gra konkursowa będzie trwać od 3 do 30 kwietnia 2017 r.

Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotrze do ostatniego trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkają się na indywidualnych rozmowach z jury konkursu, które wyłoni jego zwycięzcę. Rozmowy z jury odbędą się przed uroczystą galą finałową, która będzie mieć miejsce w maju lub czerwcu 2017 r. w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki.

Patronat honorowy nad VI edycją konkursu Lider Księgowości 2017 objęły Krajowa Izba Biegłych Rewidentów, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.

Wszystkie szczegóły organizacyjne są dostępne na stronie http://liderksiegowosci.pl/

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl