Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 22:32, 24.10.2020 r.

KIBR partnerem IX Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych zaprasza na dziewiątą edycję Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2017 roku w Hotelu OSSA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów została partnerem wydarzenia.

25 kwietnia 2017

Pierwszy dzień kongresu poświęcony zostanie tematowi nowoczesnego zarządzania tworzeniem i dystrybucją informacji dla inwestorów. Uczestnicy usłyszą m.in. o tym, jak dobrać narzędzia i treści w relacjach inwestorskich, dowiedzą się, jak dotrzeć z informacją do mediów i inwestorów oraz jaka jest rola mediów społecznościowe w komunikacji z inwestorami.

Dużą część uwagi zaproszeni eksperci poświęcą także zagadnieniom związanym z raportowaniem niefinansowym – m.in. temu, które spółki obejmie nowy obowiązek, co powinny raportować oraz jak określić istotne kwestie niefinansowe i wybrać odpowiednie wskaźniki raportowania. O roli biegłego rewidenta w raportowaniu niefinansowym powie w imieniu samorządu Monika Kaczorek, członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Po części merytorycznej odbędzie się „Charytatywny Bieg Rynku Kapitałowego” oraz gala, podczas której zaplanowana jest ceremonia wręczenia statuetek laureatom X edycji Konkursu Złota Strona Emitenta.

Drugiego dnia Kongresu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych poświęconych zagadnieniom podnoszenia jakości relacji inwestorskich. Dodatkowo odbędą się dwie sesje "Rynek rok po MAR" z perspektywy nadzorców oraz z perspektywy emitentów.

IX Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2017 roku w Hotelu OSSA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej.

Więcej szczegółów oraz możliwość rejestracji na wydarzenie na stronie kongresu.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl