Konferencja o prawie restrukturyzacyjnym

Ministerstwo Rozwoju, Instytut Allerhanda oraz Stowarzyszenie Praktyków Restrukturyzacji zapraszają na konferencję „Prawo restrukturyzacyjne jako element Polityki Nowej Szansy – szanse i problemy finansowania przedsiębiorstw w restrukturyzacji”, która odbędzie się w siedzibie Ministerstwa 21 czerwca 2017 r.

17 czerwca 2017

Tematyka wydarzenia jest ściśle związana z realizowaniem przez Ministerstwo Rozwoju Polityki Nowej Szansy służącej przedsiębiorcom w kryzysie, a także stanowi odpowiedź na zgłaszane przez środowiska praktyków prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego problemy związane sytuacją wierzycieli finansujących w tych postępowaniach i problemy związane z źródłami i ramami prawnymi pozyskiwania nowego finansowania na restrukturyzację.

Konferencja będzie dyskusją nad powstającymi w praktyce pytaniami i wątpliwościami co do konsekwencji otwarcia postępowań restrukturyzacyjnych na istniejące finansowanie, sposobami finansowania przedsiębiorców w toku postępowania restrukturyzacyjnego oraz na etapie wykonywania układu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl