Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:46, 11.07.2020 r.

Austriaccy biegli rewidenci częścią projektu Common Content

Instytut Austriackich Biegłych Rewidentów (Institut Österreichischer Wirtschaftsprüfer, iwp) i Izba Zawodowych Księgowych i Doradców Podatkowych (Kammer der Wirtschaftstreuhänder, KWT) przystąpiły do inicjatywy na rzecz standardów szkoleń zawodowych.

3 listopada 2017

Kandydaturę austriackich organizacji biegłych i księgowych – na zasadach członków stowarzyszonych (associate members) – zaakceptowała Grupa Sterująca, ciało zarządzające Common Content Project. Hans van Damme, przewodniczący Grupy, podkreślił, że wraz z przyjęciem Austrii inicjatywa CCP bliska jest uzyskania masy krytycznej, która pozwoli jej stać się wyznacznikiem europejskich standardów w zakresie kształcenia i doskonalenia zawodowego profesjonalistów z dziedzin księgowości i audytu.

Common Content Project to inicjatywa mająca na celu rozwijanie i harmonizowanie standardów szkolenia biegłych rewidentów i księgowych dzięki współpracy skupiających ich organizacji zawodowych. Wypracowane przez CCP wytyczne dostępne są w internetowym serwisie platformy.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl