Austriaccy biegli rewidenci częścią projektu Common Content

Instytut Austriackich Biegłych Rewidentów (Institut Österreichischer Wirtschaftsprüfer, iwp) i Izba Zawodowych Księgowych i Doradców Podatkowych (Kammer der Wirtschaftstreuhänder, KWT) przystąpiły do inicjatywy na rzecz standardów szkoleń zawodowych.

3 listopada 2017

Kandydaturę austriackich organizacji biegłych i księgowych – na zasadach członków stowarzyszonych (associate members) – zaakceptowała Grupa Sterująca, ciało zarządzające Common Content Project. Hans van Damme, przewodniczący Grupy, podkreślił, że wraz z przyjęciem Austrii inicjatywa CCP bliska jest uzyskania masy krytycznej, która pozwoli jej stać się wyznacznikiem europejskich standardów w zakresie kształcenia i doskonalenia zawodowego profesjonalistów z dziedzin księgowości i audytu.

Common Content Project to inicjatywa mająca na celu rozwijanie i harmonizowanie standardów szkolenia biegłych rewidentów i księgowych dzięki współpracy skupiających ich organizacji zawodowych. Wypracowane przez CCP wytyczne dostępne są w internetowym serwisie platformy.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl