Przychody. Rachunkowość i rewizja finansowa

Przychody. Rachunkowość i rewizja finansowa

Wydanie 2014

Agata Sajewicz

47,25 zł

Część poświęcona rachunkowości przychodów obejmuje szereg zagadnień dotyczących ich ujmowania w księgach rachunkowych oraz w sprawozdaniach finansowych w zależności od rodzaju transakcji występujących w, a także szereg szczegółowych zagadnień dotyczących ich ujmowania niezależnych od rodzaju transakcji, ale mających potencjalnie istotny wpływ na wykazane wartości przychodów i ryzyka związane z badaniem sprawozdań finansowych. W części tej zamieszczono 38 zadań praktycznych, z których każde dotyczy przedstawienia innej sytuacji faktycznej i innego zagadnienia szczegółowego.

Druga część opracowania poświęcona jest zagadnieniom w zakresie rewizji finansowej dotyczącym badania pozycji przychodów w sprawozdaniu finansowym. Część ta zbudowana jest w oparciu o kolejne fazy procesu badania sprawozdania finansowego, w ramach których zagadnienia dotyczące przychodów powinny zostać rozważone lub zweryfikowane.

Każdy rozdział i podrozdział niniejszego opracowania rozpoczyna się od wprowadzenia teoretycznego, które następnie wykorzystywane jest w rozwiązaniu zadania praktycznego.

Objętość: 182 strony

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl