Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 09:55, 9.08.2020 r.

Kodeks spółek handlowych dla biegłych i księgowych

Zestaw: zbiór zadań, skrypt i prezentacja.
Publikacja dostępna w wydaniu drukowanym lub na życzenie w formacie PDF

Joanna Żukowska-Kalita, Monika Markisz

50,00 zł

Materiał szkoleniowy do obligatoryjnego doskonalenia zawodowego

W materiale składającym się ze zbioru zadań skryptu i prezentacji autorzy omawiają między innymi funkcjonowanie i stosunki prawne różnych rodzajów spółek KSH (kapitałowych i osobowych) oraz analizują zastosowanie przepisów KSH w procesie badania sprawozdania finansowego. Omawiają również usługi atestacyjne wykonywane przez biegłych rewidentów wynikające z KSH oraz wskazują rolę biegłego rewidenta w procesach restrukturyzacji.

Kodeks spółek handlowych. Materiał szkoleniowy. Obligatoryjne doskonalenie zawodowe dla biegłych rewidentów. Zbiór zadań, skrypt i prezentacja, których autorkami są Joanna Żukowska-Kalita i Monika Markisz, to pozycja obowiązkowa w pracy każdego biegłego rewidenta.

Funkcjonowanie i stosunki prawne różnych rodzajów spółek KSH w procesie badania sprawozdania finansowego, usługi atestacyjne czy też rola biegłego rewidenta w procesach restrukturyzacji, to tylko część z omawianych tam tematów. Książka to kompendium wiedzy, dla każdego biegłego rewidenta specjalizującego się w obszarze spółek handlowych.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl