Jacek Wegner

Zastępca przewodniczącego

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Odbył studia podyplomowe w zakresie zarządzania w Instytucie Administracji i Zarządzania w Warszawie oraz podatków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dyplomowany biegły księgowy od 1987 r., biegły rewident od 1992 r.

Wieloletni praktyk zatrudniony na stanowiskach głównego księgowego, dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych, prezesa i wiceprezesa zarządu spółki kapitałowej. Wieloletni przewodniczący rad nadzorczych spółek kapitałowych, w tym z udziałem Skarbu Państwa.

Od 1999 r. członek władz Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Zielonej Górze, od 2007 r. przewodniczący zarządu, a od 2010 r. prezes Regionalnej Rady. W latach 2009-2010 członek Komisji ds. statutu Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Biegłych Rewidentów. W latach 2011-2015 członek Krajowej Komisji Nadzoru, a także Komisji KRBR ds. statutu i innych dokumentów VIII Krajowego Zjazdu Biegłych Rewidentów.

W 2014 r. decyzją Krajowej Rady Biegłych Rewidentów odznaczony medalem za zasługi dla samorządu biegłych rewidentów.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, odznaczony za działalność w Oddziale Okręgowym w Zielonej Górze Złotą Odznaką „Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”.

Dwukrotnie odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, w tym za działalność w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym.

 

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl