Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 21:45, 13.12.2019 r.

Krzysztof Burnos

Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego oraz Studium Prawa Podatkowego Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie podjął również studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania. Biegły rewident z bogatym doświadczeniem z zakresu rachunkowości, badania sprawozdań finansowych zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami oraz doradztwa podatkowego.

Od 2001 r. aktywnie uczestniczy w działalności samorządowej. Był członkiem rady RO Łódź, zasiadał także w komisji KRBR ds. standaryzacji usług świadczonych przez biegłych rewidentów, gdzie wspierał perspektywę sektora MŚP w procesie wdrażania Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej w Polsce. W ramach prac Komisji ds. współpracy międzynarodowej reprezentował KRBR w Accountancy Europe, IFAC i innych gremiach. W latach 2011-2015 członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów oraz przewodniczący komisji ds. rozwoju usług biegłego rewidenta w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2015 r. prezes KRBR.

Pełnił funkcję przewodniczącego komitetu audytu Magellan SA, spółki notowanej na GPW. Od 2005 roku partner zarządzający i prezes spółki audytorskiej Burnos Audit Sp. z o.o.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl