Małgorzata Janusz

Sekretarz Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Absolwentka Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Katowicach, na kierunku cybernetyka ekonomiczna i informatyka ze specjalizacją ekonometria i statystyka. W 1991 roku zdobyła tytuł biegłego księgowego, a od 1993 roku wykonuje zawód biegłego rewidenta. Od 1995 roku zatrudniona w Kancelarii Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. w Katowicach, gdzie od 2004 roku pełni funkcję prezesa zarządu.

Członek Regionalnej Rady Regionalnego Oddziału KIBR w Katowicach od czterech kadencji. W latach 2011-2015 pełniła funkcję zastępcy prezesa Regionalnej Rady RO KIBR w Katowicach.

Od 1994 roku egzaminator Komisji Egzaminacyjnej Krajowej Izby Biegłych Rewidentów przy egzaminach dla kandydatów na biegłych rewidentów w Katowicach.

W latach 2011-2015 członek zarządu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddziału Okręgowego w Katowicach. Członek Krajowej Komisji Etyki przy Zarządzie Głównym SKwP.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl