Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 21:59, 13.12.2019 r.

Ernest Podgórski (do 24.10.2017 r. Rezygnacja w związku z decyzją o kandydowaniu na członka Komisji Egzaminacyjnej)

Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Absolwent Wydziału Ekonomii i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk o zarządzaniu.

Pełni funkcję prezesa zarządu Zespołu Biegłych Rewidentów Saldo-Kredyt sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej Mostostal Warszawa Spółka Akcyjna. Na co dzień kieruje badaniami sprawozdań finansowych przedsiębiorstw oraz posiada 12 letnie doświadczenie w zakresie audytów projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

W obecnej kadencji KIBR (2015-2019) jest członkiem Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Od 10 lat jest członkiem Komitetu Standardów Rachunkowości przy Ministrze Finansów z nominacji Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Ma w swoim dorobku szereg publikacji z zakresu rachunkowości oraz komentarzy dotyczących nowelizacji prawa rachunkowego i podatkowego.

Jest pracownikiem Sopockiej Szkoły Wyższej. Prowadzi wykłady z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na wyższych uczelniach oraz w licznych instytucjach szkoleniowych. Prowadzi również szkolenia obligatoryjne dla biegłych rewidentów z zakresu MSR/MSSF i MSRF.

Z dniem 25.10.2017 złożył rezygnację w związku z decyzją o kandydowaniu na członka Komisji Egzaminacyjnej.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl