Czy dla wszystkich klientów sporządzam sprawozdania z badania w formie elektronicznej?

Czy po dniu 1 października 2018 r. jako biegły rewident sporządzam sprawozdanie z badania w formie elektronicznej dla wszystkich klientów badania?

Odpowiedź:
Nie. Obowiązek sporządzenia po dniu 1 października 2018 r. sprawozdania z badania w postaci elektronicznej odnosi się tylko do sprawozdań z badania sprawozdań finansowych sporządzonych przez klientów, którzy są wpisani do rejestru przedsiębiorców KRS.
Zakres podmiotowy rejestru przedsiębiorców wynika z art. 36 ustawy o KRS. (18.01.2019)

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl