Zakończyła się XIII edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Szefowe finansów Cyfrowego Polsatu i Parker Poland zdobyli tytuły Dyrektora Finansowego Roku. PIBR był patronem konkursu.

3 października 2018

Kapituła Konkursu, której członkami byli m.in. Ewa Sowińska, wiceprezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, oraz Jan Letkiewicz, członek KRBR, analizowała nadesłane przez finansistów zgłoszenia w dwóch kategoriach: Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw oraz Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm. Laureatką konkursu w pierwszej kategorii została Katarzyna Ostap-Tomann – członkini zarządu ds. finansowych w Cyfrowym Polsacie, nagrodzona za „konsekwentną, wieloletnią postawę życiową i wybór ścieżki kariery w obszarze finansów, której zwieńczeniem jest samodzielność w podejmowaniu decyzji dotyczących wielomiliardowych kwot, determinujących możliwość rozwoju firmy, z którą jest związana od 10 lat”. W kategorii małych i średnich firm zwyciężyła natomiast Beata Tomaszewska – dyrektor finansowa Parker Poland, która nagrodę otrzymała „za doskonałe rozumienie roli CFO w średniej wielkości firmie, profesjonalne zarządzanie obszarem finansów oraz zbudowanie zespołu, którego efektywność wynika z wzajemnego zaufania” oraz „za zdolność do wspierania zarządu w podejmowaniu działań służących dynamicznemu wzrostowi wartości firmy”.

Więcej informacji znaleźć można na stronie konkursu.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl