Najlepsze prace o etyce biznesu nagrodzone

Zakończyła się XIII edycja konkursu Verba Veritatis, w którym nagradzane są najlepsze prace akademickie poświęcone zagadnieniom etyki biznesu.

18 grudnia 2018

Konkurs Verba Veritatis to wspólna inicjatywa Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Akademii Leona Koźmińskiego. Do trzynastu zrealizowanych już edycji konkursu zgłoszono łącznie 308 prac konkursowych z 59 polskich uczelni. Dziesięcioro laureatów wybrano w kategoriach prace doktorskie, magisterskie oraz „pozostałe” (konkurowały tu przede wszystkim prace licencjackie i MBA). W kapitule konkursu Polską Izbę Biegłych Rewidentów reprezentowała Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR. Za najlepszą pracę doktorską uznano dysertację dr. Piotra Ratajczaka (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), poświęconą tworzeniu wartości firm przez działalność CSR. Nagrodzona praca magisterska, autorstwa Marii Dolińskiej (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie), traktowała zaś o tym, jak pokolenie millenialsów postrzega korporacyjne raporty zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji, w tym pełną listę laureatów, znaleźć można na stronie konkursu.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl