Sprawozdawczość zintegrowana w pytaniach i odpowiedziach

IFAC przygotował zestaw odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie w kontekście raportowania zintegrowanego  zadają krajowe organizacje profesji księgowej.

5 lutego 2019

Międzynarodowa Federacja Księgowych (IFAC) postanowiła zebrać w jednym dokumencie obszerne odpowiedzi na kilka najbardziej fundamentalnych pytań, które skierowały do niej krajowe organizacje profesji księgowej w reakcji na dokument IFAC dotyczący sprawozdawczości zintegrowanej (IR).

Autorzy wyjaśniają zatem, dlaczego IFAC stoi na stanowisku, że sprawozdawczość zintegrowana jest obecnie tak ważna, pokazują wzajemne relacje IR i innych procesów sprawozdawczości, a także przekonują, że raportowanie zintegrowane można wprowadzić w firmach o bardzo różnej kulturze organizacyjnej. Podpowiadają także, jak krajowe organizacje profesji księgowej mogą przyśpieszyć na swoich rynkach rozpowszechnianie się praktyk rzetelnej sprawozdawczości zintegrowanej.

Cały tekst dostępny jest bezpłatnie w e-Bibliotece.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl