Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 19:17, 29.11.2022 r.

Konferencja „Raportowanie ESG”

Polska Izba Biegłych Rewidentów objęła patronat honorowy nad konferencją „Raportowanie ESG”

9 kwietnia 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w dorocznej konferencji poświęconej standardom sprawozdawczości ESG. Wiodące tematy V już edycji konferencji – tym razem w wersji online - to oczekiwania instytucji finansujących wobec spółek w świetle czynników ESG oraz raportowanie kwestii środowiskowych, społecznych i ładu organizacyjnego. 

Konferencja „Raportowanie ESG”, która odbędzie się 21 kwietnia 2020 (wtorek), podsumowuje praktykę raportowania niefinansowego i zintegrowanego w Polsce i na świecie – w tym roku, z udziałem zagranicznego gościa, dr Jeremy’ego Osborna z International Integrated Reporting Council. W rozmowie panelowej przedstawiciele GPW oraz środowiska inwestorów poruszą tematy zmieniających się oczekiwań instytucji finansujących wobec spółek oraz wzrost znaczenia czynników ESG w kwalifikacji przedsiębiorstw. Przedstawione zostaną dobre praktyki z obszarów raportowania ESG, w szczególności jak raportować trudne kwestie środowiskowe oraz ładu korporacyjnego, także w obliczu konsultacji dyrektywy UE dot. informacji niefinansowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Pierwszeństwo w rejestracji mają spółki notowane na GPW.

Program i rejestracja na stronie: https://raportowanieniefinansowe2020.csrinfo.org/

Wydarzenie dedykowane jest zespołom raportującym dane niefinansowe, komunikacji korporacyjnej, CSR/ZR, relacji inwestorskich, analitykom oraz dziennikarzom ekonomicznym.

Relacja z IV edycji konferencji dostępna jest na stronie organizatora: http://www.csrinfo.org

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl