Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 20:07, 29.11.2022 r.

Podsumowanie II kwartału 2020

Podobnie jak we wcześniejszym okresie, w II kwartale 2020 r. pandemia koronawirusa nadal wywierała przemożny wpływ na działalność samorządu.

4 sierpnia 2020

Podsumowaniu prac podejmowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów w II kwartale 2020 r. służy list, który przygotowała Barbara Misterska-Dragan, Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Nie sposób wymienić w krótkim tekście wszystkich zadań, które są realizowane przez samorząd, dlatego Prezes KRBR w swoim kwartalnym podsumowaniu koncentruje się na najważniejszych elementach.

Jak podkreśla, choć dynamika wydarzeń związanych z pandemią zmniejszyła się w porównaniu z marcem, to nadal to COVID1-19 wyznaczał, w pośredni sposób, kierunki działania samorządu, starającego się między innymi dostarczać biegłym rewidentom informacji nt. przepisów wprowadzanych przez ustawodawcę. Prezes KRBR dodaje także, że kolejnym skutkiem pandemii jest przyspieszenie cyfrowej transformacji firm audytorskich – w czym również samorząd wspiera biegłych rewidentów, poprzez dostarczanie informacji czy przygotowywanie odpowiednich szkoleń.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią listu, która jest dostępna tutaj.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl