Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:59, 26.11.2022 r.

Jak etycznie i opłacalnie kształtować ceny za usługi atestacyjne?

Uczestnicy webinaru zorganizowanego przez Centrum Edukacji PIBR mogli się dowiedzieć, jak etycznie i opłacalnie wyceniać usługi atestacyjne.

14 kwietnia 2021

Webinarium „Jak etycznie i opłacalnie kształtować ceny za usługi atestacyjne?” odbyło się 12.04.2021. Niespełna 350 osób, które wzięły udział w bezpłatnym wydarzeniu, mogło się dowiedzieć między innymi, jak ofertować, komunikować, negocjować i osiągać wyższe ceny za usługi firm audytorskich.

Swoją wiedzą z biegłymi rewidentami podzielili się Ewa Jakubczyk-Cały i Piotr Witek – doświadczeni eksperci z Komisji ds. etyki Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. W trakcie spotkania prowadzący na bieżąco odpowiadali na pytania i reagowali na opinie uczestników, wyrażane na czacie. Dzięki temu webinar miał bardzo praktyczny, przydatny wymiar. 

W trakcie webinaru prowadzący omówili kwestie takie jak: trendy w wynagrodzeniach osiąganych za usługi firm audytorskich; pokazali, jak ustalać wynagrodzenia firm audytorskich za usługi rewizyjne; jak ofertować, komunikować, negocjować i osiągać wyższe ceny; a także jak optymalizować ryzyko sankcji dla firm audytorskich za naruszenia zasad ustalania wynagrodzeń.

Udział w webinarium był darmowy i dawał możliwość zaliczenia 4 godzin samokształcenia biegłych rewidentów. Spotkanie zostało nagrane, zachęcamy do obejrzenia zapisu: tutaj.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą innych szkoleń organizowanych przez Centrum Edukacji PIBR: https://ce.pibr.org.pl/pl/kursy

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl