Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 13:05, 27.11.2022 r.

Dobre samopoczucie psychiczne – webinarium

Zapraszamy na organizowane przez IFAC webinarium poświęcone dobremu samopoczuciu psychicznemu w warunkach pandemii

17 maja 2021

Jak podkreśla IFAC, zdrowie psychiczne może być niewygodnym lub nowym, nieznanym tematem do dyskusji, a problemy z nim są często napiętnowane. Jednak jest to problem dla nas wszystkich, nawet jeśli nie jesteśmy świadomi żadnych trudności. Pandemia była impulsem do większej świadomości wagi tego zagadnienia, ponieważ musieliśmy przetrwać w nadzwyczajnych okolicznościach przez długi okres i nadal w nich trwamy.

Tematyka webinarium, organizowanego przez IFAC w dniu 8 czerwca (w godz. 13.00-15.00), będzie dotyczyła dobrego samopoczucia psychicznego w warunkach pandemii. Prelegenci dyskusji panelowej pomogą nam lepiej zrozumieć związane z pandemią problemy dotyczące zdrowia psychicznego, przedstawią uzasadnienie tych obaw na postawie przeprowadzonych badań klinicznych oraz podzielą się praktycznymi spostrzeżeniami, które mogą wesprzeć dobre samopoczucie psychiczne.

Udział w wydarzeniu, prowadzonym w j. angielskim, jest bezpłatny. Webinarium będzie dostępne poprzez aplikację Zoom oraz transmitowane na żywo na kanale IFAC na YouTube.

Rejestracja oraz dodatkowe informacje:

https://ifac-org.zoom.us/

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl