Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:37, 24.07.2024 r.

Pakiet nowych standardów zarządzania jakością

Zachęcamy do obejrzenia wystąpienia Prezes KRBR poświęconego kwestii działań zaplanowanych przez KRBR związanych z nowymi standardami oraz odwiedzenia nowej, dedykowanej tej tematyce strony internetowej.

15 lutego 2022

Prawdopodobnie od 1 stycznia 2023 r.  biegłych rewidentów w Polsce zaczną obowiązywać nowe standardy dotyczące zarządzania jakością w firmie audytorskiej. KRBR wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom rozpoczęła działania, których celem jest wsparcie firm audytorskich i biegłych rewidentów w ich efektywnym i sprawnym wdrożeniu.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego wystąpienia Barbary Misterskiej-Dragan, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, poświęconego kwestii działań zaplanowanych przez KRBR. Zapraszamy także do regularnego sprawdzania aktualności na stronie https://projektystandardow.pibr.org.pl/, na której będziemy umieszczać wszelkie informacje związane z przygotowywanymi standardami.

Zapraszamy Państwa także do udziału w konsultacjach brzmienia opublikowanych już wersji roboczych polskich standardów (więcej informacji na temat konsultacji już wkrótce).

 


 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl