Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:38, 16.07.2024 r.

Przypominamy i zachęcamy do udziału! Konkurs plastyczny dla dzieci i wnuków biegłych rewidentów

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegłych rewidentów do zainteresowania swoich dzieci lub wnuków - w wieku od 6 do 12 lat – trwającym konkursem plastycznym. Może być to świetna okazja do wspólnej zabawy, której celem jest szerzenie wiedzy na temat profesji biegłego rewidenta w twórczy sposób.

10 maja 2022

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane na jubileuszowej stronie internetowej Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz w naszych mediach społecznościowych, a trzy najlepsze prace nagrodzimy modnymi gadżetami – każdy ze zwycięzców otrzyma opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Młodych uczestników konkursu prosimy o przygotowanie pracy plastycznej, która będzie odpowiedzią na pytania: „Kim jest biegły rewident? Jak wyobrażam sobie jego pracę?”.

Dzieci mogą przedstawić swoje wyobrażenie pracy biegłego rewidenta dowolną techniką plastyczną. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń dla wyobraźni i techniki. Może to być rysunek wykonany farbami, kredkami, rzeźba z plasteliny, wycinanka, kolaż, co tam w duszy gra młodemu artyście!

Z pewnością bezcenna będzie rozmowa z dzieckiem czy wnukiem, aby pomóc mu zrozumieć, co robi biegły rewident, do czego gorąco zachęcamy.

WAŻNE! Na zgłoszenie prac w konkursie czekamy do 22 maja 2022 roku włącznie. Nie trzeba ich przesyłać, co mogłoby być kłopotliwe, wystarczy przesłać zdjęcie lub krótkie wideo prezentujące pracę na adres: konkurs@pibr.org.pl

Następnie komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze prace i 1 czerwca w Dniu Dziecka ogłosimy zwycięzców.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym TUTAJ

Ta akcja międzypokoleniowa jest jedną z inicjatyw zorganizowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów z okazji Roku Biegłego Rewidenta oraz obchodzonego w tym roku 30-lecia samorządu biegłych rewidentów.

Szerzmy wiedzę na temat profesji biegłego rewidenta, zaczynając od najmłodszych w naszych rodzinach!

#2022RokBiegłegoRewidenta

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl