Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 01:49, 1.12.2023 r.

Przedłużamy konkurs plastyczny dla dzieci i wnuków biegłych rewidentów

W odpowiedzi na napływające prośby, pragniemy poinformować o przedłużeniu o tydzień terminu zgłaszania prac w konkursie plastycznym organizowanym przez PIBR.

18 maja 2022

Termin przeprowadzenia konkursu przypada na najbardziej intensywny zawodowo moment w roku dla biegłych rewidentów, a wykonanie pracy plastycznej, której celem jest zobrazowanie pracy biegłego rewidenta, to najczęściej rodzinna praca zespołowa, wymagająca zaangażowania rodziców lub dziadków, którzy mogą przybliżyć specyfikę zawodu i wykonywanych czynności. Chcąc zatem zwiększyć szanse na wzięcie udziału w konkursie jak najliczniejszej grupy dzieci, postanowiliśmy przedłużyć o tydzień termin zgłaszania prac, tj. do niedzieli 29 maja włącznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biegłych rewidentom, którzy już zgłosili do konkursu prace młodych twórców, a pozostałych gorąco zachęcamy do zainteresowania swoich dzieci lub wnuków twórczą zabawą z szansą na wygranie modnego gadżetu. Przypominamy, że trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone - każdy ze zwycięzców otrzyma opaskę Xiaomi Mi Smart Band 6.

Zasady konkursu w pigułce

Młodych uczestników konkursu prosimy o przygotowanie pracy plastycznej, która będzie odpowiedzią na pytania: „Kim jest biegły rewident? Jak wyobrażam sobie jego pracę?”.

Dzieci mogą przedstawić swoje wyobrażenie pracy biegłego rewidenta dowolną techniką plastyczną. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń dla wyobraźni i techniki. Może to być rysunek wykonany farbami, kredkami, rzeźba z plasteliny, wycinanka, kolaż, grafika wykonana komputerowo.

WAŻNE! Na zgłoszenie prac w konkursie czekamy do niedzieli 29 maja 2022 roku włącznie. Nie trzeba ich przesyłać w formie fizycznej - wystarczy tylko przesłać zdjęcie lub krótkie wideo prezentujące pracę na adres: konkurs@pibr.org.pl

Następnie komisja konkursowa oceni wszystkie prace i wybierze trzy najlepsze, które zostaną nagrodzone. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 czerwca w Dniu Dziecka na stronie internetowej Polskiej Izby Biegłych Rewidentów.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym TUTAJ

Ta akcja międzypokoleniowa jest jedną z inicjatyw zorganizowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów z okazji Roku Biegłego Rewidenta oraz obchodzonego w tym roku 30-lecia samorządu biegłych rewidentów.

Szerzmy wiedzę na temat profesji biegłego rewidenta, zaczynając od najmłodszych w naszych rodzinach!

#2022RokBiegłegoRewidenta

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl