Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 05:32, 1.12.2022 r.

Webinar dla biegłych rewidentów o przyczynach i przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu

Już 7 lipca Centrum Edukacji PIBR poprowadzi webinar „Wypalenie zawodowe biegłych rewidentów w Polsce - czym jest, z czego wynika, co powoduje i jak mu zapobiegać?”. Prelekcji coacha specjalizującego się w tej tematyce, połączonej z możliwością zadawania pytań, towarzyszyć będzie premiera książki, która powstała w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród biegłych rewidentów w celu zbadania skali, przyczyn i skutków wypalenia zawodowego.

23 czerwca 2022

Podczas spotkania dowiecie się Państwo czy wypalenie zawodowe jest nieuniknione w zawodzie biegłego rewidenta i co może je powodować. Przedstawione również zostaną kluczowe sposoby jego zapobiegania, rozpoznania oraz pierwsze kroki, które należy podjąć w przypadku jego wystąpienia.

Rozwinięcie zagadnienia znajdą Państwo w suplemencie książki „Wypalenie zawodowe biegłych rewidentek i rewidentów w Polsce. Skala, przyczyny, skutki”. Wersję elektroniczną tej publikacji każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie pobrać podczas prelekcji.

Webinar poprowadzą: Joanna Kulbacka – coach specjalizująca się w tematyce wypalenia zawodowego oraz Przemysław Kabalski, pomysłodawca i współautor książki o wypaleniu zawodowym wśród biegłych rewidentów, prowadzący zajęcia z rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim.

Jest to jedna z inicjatyw organizowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów w ramach obchodów Roku Biegłego Rewidenta.

Dla biegłych rewidentów webinar daje możliwość zaliczenia 2 godzin w ramach samokształcenia.

Spotkanie rozpocznie się o 15.00 i potrwa do 16.30.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji tutaj 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl