Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 12:09, 24.07.2024 r.

Już od poniedziałku 5 dni konferencji online dot. ESG

24 października rozpocznie się Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022 - cykl konferencji online, podczas których praktycy podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami w obszarze zarządzania ESG. Polska Izba Biegłych Rewidentów jest Partnerem tego wydarzenia.

21 października 2022

ESG, CSR i zrównoważony rozwój to tematy, które pełnią coraz bardziej istotną rolę w rozwoju przedsiębiorstw w Polsce oraz na całym świecie. Za sprawą regulacji wprowadzanych przez Unię Europejską raportowanie niefinansowe stanie się wkrótce prawnym obowiązkiem dla jeszcze większej liczby spółek i przedsiębiorstw. Jednocześnie dobre praktyki oraz zrównoważone zarządzanie są działaniami coraz częściej wymaganymi przez inwestorów i konsumentów.

#TOB2022 to 5 dni (codziennie w godz. 9:30 – 11:30) wypełnionych merytoryką prelekcji oraz dynamicznych dyskusji dotyczących ESG, które pomogą uczestnikom zdobyć wiedzę biznesową z tego szybko rozwijającego się obszaru.

24 października - Pierwszy dzień upłynie pod hasłem „Strategia i zrównoważone finansowanie”.
25 października - Drugi dzień został w całości poświęcony raportowaniu ESG - aktualnym wymogom, nadchodzącym zmianom, przydatnym narzędziom oraz klarowanej komunikacji wyników ESG.
26 października – Dzień trzeci dotyczy ryzyk klimatycznych i bioróżnorodności w działalności firm.
27 października - Kryteria społeczne w ocenie i praktykach spółek to temat przewodni tego dnia.
28 października – Ostatniego dnia poruszona zostanie tematyka fundamentów wdrażania celów ESG i zrównoważonego rozwoju w firmach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczegółowe informacje o punktach programu dostępne są na stronie https://tob2022.csrinfo.org/

To już 8. edycja wydarzenia Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu organizowanego przez firmę doradczo-edukacyjną CSRinfo.

Zapraszamy do udziału!

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl