Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:17, 12.07.2024 r.

Zbiórka charytatywna

Krajowa Rada Komornicza uruchomiła zbiórkę charytatywną, której celem jest zgromadzenie funduszy dla rodziny zamordowanej komornik sądowej.

24 listopada 2022

Na prośbę Krajowej Rady Komorniczej informujemy, że KRK zorganizowała zbiórkę charytatywną, której celem jest zgromadzenie funduszy dla rodziny zamordowanej komornik sądowej. Jak informuje KRK, syn tragicznie zmarłej komornik jest niepełnosprawny i potrzebuje stałej opieki. Apelujemy do biegłych rewidentów i pracowników firm audytorskich o wzięcie udziału w zbiórce.

O tragicznych wydarzeniach w Łukowie, których ofiarą padła komornik sądowa, pisaliśmy kilka dni temu na naszej stronie – wpis można znaleźć tutaj

Prosimy o zapoznanie się z apelem przygotowanym przez Krajową Radę Komorniczą oraz informacjami nt. zbiórki:

„Wszyscy komornicy, asesorzy, aplikanci i pracownicy kancelarii komorniczych są głęboko wstrząśnięci tragedią, która wydarzyła się kilka dni temu. To, co spotkało Naszą Koleżankę Ewę, mogło spotkać każdego z nas. Wszystko wskazuje na to, że Ewa zginęła dlatego, że była Komornikiem. Jej śmierć wywołała falę protestu przeciwko wszelkim przejawom agresji w stosunku do nas, protestu, w którym masowo wspierają nas również przedstawiciele innych zawodów zaufania publicznego, za co jesteśmy wdzięczni.

Jednak Ewa była przede wszystkim Żoną, Córką i Matką.

Matką Olka, który od urodzenia jest głęboko niepełnosprawny i do końca życia potrzebował będzie stałej opieki, pomocy i wsparcia. Wsparcia, którego Ewa nie będzie już w stanie Mu udzielić...

My natomiast możemy i chcemy pomóc. Dlatego Krajowa Rada Komornicza uruchomiła dwa specjalne rachunki bankowe, na które możemy przekazywać pieniądze na pomoc dla Olka:

Rachunek bieżący w PLN: 90 1050 1764 1000 0090 8186 5256
Rachunek bieżący w EUR: 85 1050 1764 1000 0090 8186 5249

Wszystkie wpłacone środki zostaną przeznaczone na pomoc dla Syna Ewy.

Z poważaniem
Rafał Łyszczek

Prezes Krajowej Rady Komorniczej”

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl