Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 11:33, 24.07.2024 r.

4. edycja badania LEXOMETR Prawno-Gospodarczy

Ruszyła kolejna edycja badania kondycji branży księgowo-podatkowej, organizowanego przez Wolters Kluwer Polska.

18 kwietnia 2023

Celem badania LEXOMETR jest sprawdzenie, jak na sytuację biznesową firm wpływają czynniki takie jak kryzys gospodarczy, inflacja, niepewna sytuacja na rynku, rosnące koszty prowadzenia firmy, niejasne i niestabilne prawo, regulacje Polskiego Ładu i wojna w Ukrainie. Uczestnicy ankiety są proszeni o wskazanie, jak powyższe czynniki wpłynęły na funkcjonowanie ich firmy.

Odpowiedzi posłużą do przygotowania eksperckiego raportu o kondycji podmiotów z branży księgowo-podatkowej oraz działów księgowych przedsiębiorstw w 2023 r.

Każdy uczestnik badania otrzyma e-book „Odpowiedzialność karna skarbowa księgowych i doradców podatkowych” oraz dostęp do pełnej wersji raportu, który udostępniony zostanie w czerwcu 2023 r.

Partnerami badania są: Polska Izba Biegłych Rewidentów, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Krajowa Izba Biur Rachunkowych i Konfederacja Lewiatan.

Zachęcamy do udziału w ankiecie – można ją znaleźć pod adresem https://www.webankieta.pl/ankieta/906436/lexometr-prawno-gospodarczy-iv.html

Ankieta będzie aktywna do 24 kwietnia.

Uwaga! Ankieta została przedłużona do 2 maja.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl