Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:57, 24.06.2024 r.

8. Forum Rachunkowości w SGH

Zapraszamy do udziału w 8. Forum Rachunkowości w SGH, które odbędzie się 18 maja 2023 r. pod hasłem „Taksonomia… i co dalej?”. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Izba Biegłych Rewidentów.

16 maja 2023

Organizatorem konferencji jest Instytut Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W ramach dwóch paneli dyskusyjnych, odbywających się online, spotkają się naukowcy oraz praktycy, którzy rozmawiać będą:

- o zagadnieniach taksonomii w sprawozdawczości finansowej, zwłaszcza w kontekście obowiązku raportowania w XBRL i regulacji ESEF w odniesieniu do emitentów giełdowych,

- o zagadnieniach sprawozdawczości niefinansowej, z uwzględnieniem tzw. „taksonomii UE”, dyrektywy CSDR i nowych Europejskich Standardów Raportowania Zrównoważonego Rozwoju (ESRS).

Gospodarzem wydarzenia jest prof. dr hab. Anna Karmańska, Dyrektor Instytutu Rachunkowości SGH.

Jednym z prelegentów jest Monika Kaczorek, biegły rewident, Zastępczyni Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, która weźmie udział w pierwszym panelu pt. „Taksonomia w sprawozdawczości finansowej: stan obecny i perspektywy na przyszłość”.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja, aby otrzymać dane do zalogowania i udziału w konferencji.

Zgłoszenie uczestnictwa możliwe jest do 17 maja.

Szczegółowe informacje nt. Forum (w tym formularz rejestracyjny oraz program) znajdują się na stronie https://forum8.syskonf.pl

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl