Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 12:15, 24.07.2024 r.

Regionalny Oddział PIBR w Warszawie zaprasza na „Piknik Zaufanych nad Wisłą”

W sobotę 3 czerwca w godzinach 11:00-22:00 na Bulwarach Wiślanych odbędzie się „Piknik Zaufanych nad Wisłą”. Organizatorem wydarzenia jest Mazowieckie Forum Zawodów Zaufania Publicznego, którego członkiem jest od wielu lat Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Warszawie. Zapraszamy serdecznie do udziału w pikniku, podczas którego wiele atrakcji znajdą dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci.

31 maja 2023

Piknik podzielony będzie na dwie strefy: rozrywkową (nad samą Wisłą, za Pomnikiem Syrenki) i edukacyjną (na skwerze Kahla, przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik).

Część edukacyjna (Skwer Kahla)

Część edukacyjna będzie odbywać się w „Przystani Samorządowej”, gdzie poszczególne samorządy przygotują wyjątkowe atrakcje dla dorosłych i dzieci.

W sercu przystani stanie namiot Letniej Akademii Zaufanych nad Wisłą, w którym co 20 minut będą prelekcje dotyczące prawa, zdrowia, architektury, budownictwa, podatków oraz opieki nad zwierzętami.

Prelekcja zorganizowana przez RO PIBR Warszawa zaplanowana jest na 13:20, a jej tytuł brzmi: "Jaka jest Twoja superpower? Ja jestem biegłym rewidentem i chętnie opowiem Ci jak buduję lepszy świat". Na ten intrygujący temat będzie opowiadał  Jarosław Olszewski - biegły rewident, FCCA, CFA, CIA, członek Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie.

Część rozrywkowa na scenie

12:00 koncert dla rodzin zagra Akademia Baby Music Art

13:30 animacja teatralna dla dzieci „Rozchmurz się” przygotowana przez teatr Sztuka Ciała

16:00 Kapela Warszawska Staśka Wielanka

17:00 parada Flower Power – radosny pochód przygotowany przez Latający Teatr Sztuka Ciała

20:00 impreza taneczna z DJ-em

22:00 przewidywany koniec oficjalnej części imprezy, ale zabawę można będzie kontynuować na Barce obok.

Ponadto, co godzinę (pierwszy rejs o 11:00, ostatni o 20:00) odpływać będzie łódź na 45 minutowy rejs po Wiśle. Statek pomieści każdorazowo 12 osób. Na atrakcję nie ma zapisów, ani rezerwacji, o wejściu decydować będzie obecność na przystani pod Mostem Świętokrzyskim.

Zapraszamy do udziału do pikniku Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego, który już za kilka dni!

Jednocześnie zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu na udział w drugiej edycji pikniku rodzinnego Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, który jest zaplanowany na sobotę 16 września.

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl