Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:23, 22.07.2024 r.

Wielkopolskie Forum Podatkowe

Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Poznaniu zaprasza do udziału w Wielkopolskim Forum Podatkowym. Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 r. w formule hybrydowej.

2 lutego 2024

Forum jest współorganizowane przez poznański oddział PIBR wspólnie z wielkopolskimi oddziałami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Wykład inauguracyjny wygłosi dr hab. Robert Gwiazdowski, profesor Uczelni Łazarskiego, adwokat, doradca podatkowy. Następnie odbędą się trzy panele dyskusyjne z udziałem m.in. biegłych rewidentów. Pierwszy poświęcony będzie Krajowemu Systemowi eFaktur, a kolejny przyszłości audytu i rachunkowości. W ostatniej debacie paneliści będą rozmawiać o tym, jak naprawić polskie podatki.

Udział w wydarzeniu jest odpłatny. Osoby zainteresowane stacjonarnym udziałem w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 proszone są o zapisywanie się najpóźniej do 22 lutego 2024 r. Natomiast zgłoszenia udziału online (transmisja na YouTube) są przyjmowane do 26 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje odnośnie zapisów oraz program wydarzenia znajdują się na stronie internetowej RO PIBR w Poznaniu pod linkiem: https://poznan.pibr.org.pl/pl/news/show/4342

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl