Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:35, 12.07.2024 r.

Ruszył konkurs na najlepszy raport ESG

Polska Izba Biegłych Rewidentów została partnerem strategicznym Konkursu “Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

28 czerwca 2024

To już 18 edycja tego ważnego wydarzenia. Konkurs “Raporty Zrównoważonego Rozwoju” to inicjatywa Forum Odpowiedzialnego Biznesu, skierowana do firm, organizacji i instytucji publikujących raporty zrównoważonego rozwoju i raporty zintegrowane. Ma na celu upowszechnianie tematyki sprawozdawczości w obszarze ESG oraz stworzenie platformy wymiany wiedzy i dobrych praktyk w tym zakresie.

Nagrodzony zostanie najlepszy raport zrównoważonego rozwoju i raport zintegrowany, a także najlepszy debiutant oraz raport pozabiznesowy. W tym roku w konkursie pojawiła się także nowa kategoria: dla najlepszego raportu zgłoszonego przez podmiot z sektora finansowego. Przyznana będzie również nagroda internautów.

Polska Izba Biegłych Rewidentów została partnerem strategicznym 18. edycji konkursu. W Radzie Programowej, wśród innych ekspertów, zasiadają przedstawiciele biegłych rewidentów: Kamil Jesionowski, prezes PIBR, oraz Ewa Sowińska i Paweł Zaczyński.

Publikacje można zgłaszać do końca sierpnia za pośrednictwem strony https://raportyzr.pl/

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl