Przedstawicielka KRBR w kapitule konkursu Verba Veritatis

Małgorzata Janusz, sekretarz KRBR, wybierze najlepsze prace akademickie z zakresu etyki biznesu.

26 lipca 2017

Konkurs Verba Veritatis, organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych i Akademię Leona Koźmińskiego, odbywa się już po raz dwunasty. Skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych i ma na celu podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki biznesu, jego społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego.

Kapituła, w której zasiada Małgorzata Janusz, wybierze najlepsze prace licencjackie, magisterskie, doktorskie, MBA, podyplomowe lub inżynierskie, poświęcone zagadnieniom etyki biznesu, etycznym problemom ekonomii, teorii zarządzania i nauk pokrewnych, CSR, ładu korporacyjnego, innowacyjności społecznej w gospodarce, dobrych praktyk na rynku finansowym czy przeciwdziałania nadużyciom gospodarczym. Honorowymi patronami konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Federacja Konsumentów.

Więcej informacji na stronie konkursu.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl