Konferencja „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” – ostatni dzwonek na rejestrację!

Już w najbliższy wtorek w Bydgoszczy odbędzie się konferencja poświęcona niematerialnym czynnikom budowania przewagi konkurencyjnej, zwłaszcza w kontekście pracy biegłych rewidentów. To część ogólnopolskiego cyklu konferencji zorganizowanych przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów w ramach projektów „Firma-Idea” oraz „Społeczna odpowiedzialność biznesu”. Udział biegłych rewidentów w wydarzeniu jest dofinansowany przez PIBR.

15 września 2017

Prelegenci i paneliści podzielą się  wiedzą o kreowaniu i właściwej wycenie wartości niematerialnych – know-how, strategii, własności intelektualnej i przemysłowej, kapitału ludzkiego, sieci powiązań czy wreszcie reputacji i standardów komunikacji – oraz możliwości wykorzystania ich dla rozwoju firm. Swój udział w konferencji zapowiedzieli ludzie nauki i biznesu, specjaliści z zakresu ekonomii, prawa i zarządzania – między innymi:

  • prof. Tomasz Szlendak, socjolog z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • dr Bartłomiej Biga, prawnik i ekonomista z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie,
  • Ewa Sowińska – zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów
  • Dorota Sobieniecka – dyrektor Gdańskiego Klubu Biznesu.

Więcej informacji i rejestracja

Koszt udziału dla biegłego rewidenta dzięki dofinansowaniu PIBR wynosi 100 zł. Konferencja pozwala zaliczyć 6 godzin szkolenia w ramach samokształcenia zawodowego.

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl