Sztuka właściwych decyzji… w teatrze

PIBR był mecenasem niezwykłego wydarzenia, łączącego teatr z mentoringiem.

18 września 2017

„Mentoring theater” to nowatorska formuła, łącząca spektakl teatralny z sesją mentoringową, z aktywnym udziałem publiczności. Widzowie zgromadzeni w warszawskim Teatrze Collegium Nobilium byli świadkami spotkania współczesnej, choć jednocześnie mitycznej pary – Adama i Ewy – z doradcą, u którego szukają pomocy na chwilę przed kluczowymi dla siebie decyzjami osobistymi i zawodowymi. W tę rolę wcielił się Robert Krool, znany coach i konsultant, a przy tym współautor książki „Na okruchach uważności”, która stała się podstawą scenariusza tej niecodziennej sztuki.

Gospodarzami wieczoru byli Ewa Sowińska, zastępca prezesa PIBR, i Paweł Tyszer, dyrektor Centrum Edukacji PIBR. Partnerami przedsięwzięcia były firmy FarmFrites Poland i Curver, a także Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Forum Mentorów, Forum Wymiany Doświadczeń, Fundacja LifeSkills i program MBA na Politechnice Gdańskiej.

Fotorelacja

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl