Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 11:22, 15.07.2020 r.

Może ktoś z Twojej firmy może zostać Księgowym Roku 2017?

Ruszył właśnie pierwszy etap konkursu Księgowy Roku, którego PIBR jest partnerem merytorycznym. Jeszcze do 29 września można zgłosić do rywalizacji księgowego lub biuro rachunkowe.

25 września 2017

Praca księgowych to nie tylko prowadzenie ksiąg rachunkowych, ale także planowanie i analiza kosztów, przygotowywanie budżetów, opracowywanie planów na wypadek ryzyka. Kim są najlepsi spośród nich? Które biura rachunkowe są najbardziej profesjonalne? To pokaże konkurs „Dziennika Gazety Prawnej”, zorganizowany we współpracy z PIBR, Akademią Leona Koźmińskiego, SAGE i TaxCare.

Konkurs wyłoni najlepszych polskich księgowych oraz biura rachunkowe 2017 roku w czterech etapach. Dziś rozpoczyna się pierwszy z nich. Prosimy o przekazanie informacji tym, którzy mogą być zainteresowani – ale też zgłoszenie siebie lub swojej firmy!


Konkursowi towarzyszyć będą merytoryczne konferencje, których celem jest edukowanie księgowych w zakresie zmian w podatkach i rachunkowości, poprzez wystąpienia oraz panele eksperckie. Wśród prelegentów będą także przedstawiciele PIBR. Spotkania odbędą się w Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie oraz Warszawie. Będziemy o nich osobno informować.

Etap I: test online (25-29 września 2017 r.)
15 pytań testowych.

Etap II: test online (6 października 2017 r.)
Do wzięcia udziału w drugim etapie zakwalifikowani zostaną uczestnicy, którzy odpowiedzieli bezbłędnie na 14 spośród 15 pytań pierwszego etapu. Dodatkowym kryterium uwzględnionym w tej rundzie konkursowej będzie czas w jakim uczestnicy odpowiedzą na pytania konkursowe.

Etap III: test podczas regionalnych konferencji (od 18 października do 5 grudnia 2017 r.)
Trzeci etap polega na przeprowadzeniu testu przy jednoczesnej obecności uczestników w ramach danej merytorycznej konferencji. Do udziału w tym etapie konkursu zaprosimy uczestników, którzy bezbłędnie rozwiązali test z II etapu. Również na tym etapie ważnym kryterium będzie czas w jakim uczestnicy odpowiedzą na pytania. Podczas regionalnych konferencji wręczone zostaną wyróżnienia dla najlepszych księgowych oraz biur rachunkowych w poszczególnych województwach.

Etap IV: test oraz Gala Finałowa (7 grudnia 2017 r.)
Do wzięcia udziału w czwartym etapie zakwalifikowani zostaną uczestnicy, którzy przy rozwiązywaniu testu z etapu trzeciego uzyskali najwyższe pierwsze noty z danego województwa. Uczestnicy będą musieli rozwiązać test podczas Gali Finałowej w Warszawie w dniu 7 grudnia 2017 roku.

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl