Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 22:07, 12.07.2020 r.

PIBR w mediach społecznościowych

Bez Facebooka, LinkedIn i Twittera trudno już sobie wyobrazić łączność ze światem.

3 października 2017

Jednym z priorytetów Krajowej Rady Biegłych Rewidentów jest ulepszanie komunikacji wewnątrz samorządu oraz z naszymi zewnętrznymi interesariuszami. Stąd nowa strona internetowa czy coroczne raporty z działalności. Do tych kanałów właśnie dołączyły kolejne: profile PIBR w serwisach Facebook i LinkedIn oraz zintensyfikowana działalność na Twitterze.

Co będzie można tam znaleźć?

Na Facebooku linki do aktualności, komentarzy i wypowiedzi prasowych przedstawicieli samorządu, materiałów szkoleniowych, a także ciekawych wydarzeń czy artykułów zewnętrznych podmiotów.

LinkedIn to serwis, w którym profesjonaliści mówią do profesjonalistów – i tak też będzie wyglądała obecność PIBR. Stawiamy przede wszystkim na merytoryczne komentarze oraz artykuły szkoleniowe i poradnikowe, skierowane zarówno do biegłych, jak i do biznesu.

Domeną Twittera są szybkie informacje, tutaj znajdą się więc przede wszystkim newsy z działalności KRBR: spotkania, konferencje i inne wydarzenia.

Zachęcamy więc do polubienia i obserwowania profili PIBR w mediach społecznościowych – i oczywiście podawania dalej zamieszczanych tam treści!

PIBR na Facebooku

PIBR na LinkedIn

PIBR na Twitterze

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl