Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 00:01, 20.06.2021 r.

Konferencja Nienieodpowiedzialni już 7 XI

Zapraszamy na poświęconą CSR konferencję, której partneruje PIBR.

31 października 2017

Czy odpowiedzialność to dla biznesu szansa czy ciężar – zwłaszcza w branży finansowej? O tym debatować będą uczestnicy piątej już konferencji Nienieodpowiedzialni. Dyskusje i wystąpienia dotyczyć będą między innymi etyki biznesu w epoce robotów, odpowiedzialnej reklamy, odpowiedzialności branży finansowej za dobro wspólne czy wreszcie tego, jak kwestie związane z etyką i odpowiedzialnością postrzega pokolenie millenialsów – i jeszcze młodsze pokolenie Z, wchodzące właśnie w dorosłe życie.

Wielkim atutem konferencji jest zgromadzenie ekspertów z bardzo różnych dziedzin i organizacji. W konferencji wezmą udział takie osobowości jak prof. Jerzy Hausner, ekonomista z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Jacqueline Kacprzak, specjalistka CSR z Ministerstwa Rozwoju, prof. Magdalena Fikus, biolożka i popularyzatorka nauki, Natalia Hatalska, analityczka trendów i wpływowa blogerka marketingowa, Leszek Jażdżewski, publicysta, redaktor naczelny „LIBERTÉ!”, o. Maciej Zięba OP,dominikanin i publicysta, prof. Andrzej Rzońca, główny ekonomista Platformy Obywatelskiej, Zuzanna Warowna-Toruńska, dyrektor zarządzająca agencji reklamowej Ogilvy & Mather, Piotr Pawłowski, prezes Fundacji Integracja, prof. Dominika Maison, psycholożka, założycielka firmy badawczej Maison&Partners, czy Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Konferencja odbędzie się 7 listopada 2017 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Bezpłatnej rejestracji można dokonać w serwisie Tukio.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konferencji.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl