Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 03:07, 1.08.2021 r.

PIBR partnerem VII Konferencji „Rada Nadzorcza”

Już 8 XI odbędzie się największe w Polsce spotkanie ekspertów corporate governance.

31 października 2017

Jak w praktyce sprawować skuteczny nadzór właścicielski? – to główne pytanie, na które podczas siódmej już Konferencji „Rada Nadzorcza” będą starali się odpowiedzieć zgromadzeni w Dąbrowie Górniczej członkowie rad nadzorczych, biegli rewidenci, przedsiębiorcy, udziałowcy i akcjonariusze, dyrektorzy finansowi czy naukowcy. Piotr Rybicki, główny organizator konferencji, podkreśla, że wykłady i dyskusje powinny zainteresować także przedstawicieli tych spółek, w których rada nadzorcza nie funkcjonuje: Z badań wynika, że rada nadzorcza powołana jest w jedynie w co trzydziestej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Ale nie znaczy to, że tych 97% nie dotyczą problemy nadzoru właścicielskiego – a sprawnie funkcjonująca rada nadzorcza to dla firmy jedno z lepszych zabezpieczeń przed wieloma potencjalnymi kłopotami.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczyste ogłoszenie zdobywcy tytułu „Człowiek Corporate Governance 2017”. Tym samym już po raz trzeci zostanie doceniona osoba, która wnosi niebagatelny wkład w budowę ładu korporacyjnego w Polsce. Pierwszym laureatem został Andrzej S. Nartowski, wieloletni dyrektor Polskiego Instytutu Dyrektorów, zaś w ubiegłym roku wyróżniono Wiesława Rozłuckiego, jednego z założycieli i wieloletniego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konferencja odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Szczegółowe informacje oraz rejestracja on-line dostępne są na stronie wydarzenia, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl