PIBR dla najlepszych z najlepszych autorów raportów finansowych

Instytut Rachunkowości i Podatków po raz dwunasty ogłosił wyniki konkursu The Best Annual Report. PIBR był honorowym patronem nagrody w kategorii „The Best of The Best”.

10 listopada 2017

Laureaci nagrody „The Best of The Best” to prestiżowy klub tych przedsiębiorstw i banków, które trzy razy zdobyły I nagrodę główną w konkursie The Best Annual Report. Prawo do tytułu modelowego raportu rocznego utrzymały KGHM Polska Miedź S.A., PKN Orlen S.A., Tauron Polska Energia S.A. oraz mBank S.A. i PKO Bank Polski S.A. W kolejnym roku do tego grona dołączy ING Bank Śląski S.A.

Konkurs The Best Annual Report, organizowany przez Instytut Rachunkowości i Podatków we współpracy z GPW w Warszawie S.A., promuje raporty roczne o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Biorą w nim udział spółki z rynku regulowanego, które sporządzają skonsolidowane sprawozdania finansowe według MSSF/MSR oraz spółki z rynku alternatywnego, raportujące według ustawy o rachunkowości lub MSSF/MSR. 

Wyniki w pozostałych kategoriach konkursu dostępne są na stronie IRiP.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl