Nowe instytucje podatkowe – już 7 XII zapraszamy na konferencję

PIBR jest honorowym patronem konferencji o podatkowych doświadczeniach 2017 i zmianach zapowiedzianych na 2018.

27 listopada 2017

Organizowana przez Wolters Kluwer konferencja poświęcona jest najbardziej palącym problemom, które pojawiły się w 2017 r. w prawie podatkowym, a w szczególności w podatku od towarów i usług. Odbędzie się 7 grudnia w warszawskim Centrum Konferencyjnym Golden Floor przy ul. Chłodna 51 – na 32. piętrze wieżowca Warsaw Trade Tower.


Specjaliści prawa podatkowego omawiać będą zagadnienia związane ze zmianami wprowadzonymi w 2017 r. oraz z praktyką stosowania VAT istotną w tym roku. Zostaną także poruszone problemy związane z centralizacją rozliczenia VAT samorządów oraz meandry obowiązków informacyjnych realizowanych za pośrednictwem Jednolitego Pliku Kontrolnego. Osobny panel zostanie poświęcony również zagadnieniom związanym z prawem do odliczenia podatku naliczonego w świetle mnogości problemów wiążących się z przestępstwami karuzelowymi i podejściem sądownictwa do zagadnień związanych z tymi postępowaniami, jak również z prawem do odliczenia.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma książkę Jacka Matarewicza „Ustawa o podatku od towarów i usług. Komentarz”. Będą także dostępne stoliki eksperckie, przy których można będzie uzyskać indywidualne konsultacje.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie wydarzenia.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl