Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 22:22, 23.11.2020 r.

Nie wiesz, jak wypełnić P11? Sprawdź na YouTube

Na kanale YT PIBR dostępne są krótkie filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku, jak prawidłowo wypełnić formularz P11 online.

23 stycznia 2018

Zanim przejdzie się do składania deklaracji P11, trzeba zalogować się na swoim koncie w serwisie PIBR. Tym, którzy nie są pewni jak to zrobić, także przyjdzie z pomocą poniższy film – który pokazuje również, jak przełączać pomiędzy kontami biegłego rewidenta i firmy audytorskiej, jeśli obydwa zarejestrowano na ten sam adres maila.


 

Deklarację P11 można składać do końca lutego – a możliwość wypełnienia i przesłania jej online to tegoroczna nowość i spore ułatwienie. Przygotowany przez PIBR film prowadzi krok po kroku przez wszystkie części formularza: pokazuje, jak uzupełniać dane ręcznie lub wczytać je z zewnętrznego pliku. Warto też zwrócić uwagę na wszystkie ułatwienia, w rodzaju automatycznego uzupełniania danych aplikantów na podstawie numeru kandydata.


 

Inwestycja pięciu minut w obejrzenie tego filmu i potem bezproblemowe wypełnienie P11 przez internet pozwala zaoszczędzić czas… i koszty przesyłki – podsumowuje Paweł Tyszer, dyrektor Centrum Edukacji PIBR i pomysłodawca filmów.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl