„Czas na pieniądz” w Kołobrzegu

PIBR jest patronem honorowym rozpoczynającej się 14 marca w Kołobrzegu XIX Międzynarodowej Naukowej Konferencji Zarządzanie Finansami – „Czas na pieniądz”.

12 marca 2018

Zarządzanie Finansami to odbywająca się od kilkunastu lat, trzydniowa międzynarodowa konferencja naukowa. Jej organizatorami są Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Absolwentów MBA. Zakres tematyczny konferencji obejmuje zarówno problemy rynków finansowych, jak i ekonomikę służby zdrowia, finanse publiczne, a także obowiązki informacyjne spółek czy wycenę przedsiębiorstw. Podczas otwierającej sesji plenarnej, prowadzonej przez prof. Grażynę Ancyparowicz, członkinię Rady Polityki pieniężnej, Ewa Sowińska, wiceprezes PIBR, przedstawi założenia „Core & More”, modułowej koncepcji sprawozdawczości zintegrowanej.

Podczas konferencji będzie także wręczona nagroda Beta – Klasa w Zarządzaniu, przyznawana przez kapitułę złożoną z czołowych polskich ekonomistów za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie wydarzenia.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl