Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 04:29, 13.04.2021 r.

Digital Finance Award przyznane po raz pierwszy

Wyróżnienie Digital Finance Award, przyznawane w ramach konkursu Dyrektor Finansowy Roku, honoruje firmy, które w procesie zarządzania finansami stawiają na innowacyjność i wykorzystanie technologicznych rozwiązań

17 kwietnia 2018

Nagrodę Digital Finance Award przyznano po raz pierwszy w trakcie kongresu w Gdańsku, rozpoczynającego ogólnopolski cykl spotkań finansistów i przedsiębiorców. Laureatami zostały firma meblarska Adrianna S.A., wyróżniona za system ERP wspomagany przez zautomatyzowany system obsługi zamówień klientów, oraz producent systemów elektrycznych Ensto Pol sp. z o.o., który wdrożył nowoczesny system obiegu dokumentów oraz monitoringu należności.

Ideą wyróżnienia Digital Finance Award jest promocja kultury innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem docenione są firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu, wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa mogą się szybciej rozwijać, zwiększać rentowność produktów i wartość firmy, a menedżerowie i specjaliści z działów finansowo-księgowych koncentrując się nad merytorycznymi zagadnieniami przynosząc firmie większą korzyść. Firmy, które zostaną uhonorowane tytułem Digital Finance Award będą tworzyć elitarne grono, wyznaczające nowoczesnym i ambitnym firmom standardy organizacji i cyfryzacji procesów finansowo-księgowych w Polsce.

Digital Finance Award zostanie przyznane wyróżniającym się firmom w trakcie każdego z pięciu tegorocznych kongresów w ramach konkursu Dyrektor Finansowy Roku. PIBR jest partnerem wydarzenia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie konkursu.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl