Barbara  Gablankowska

Barbara Gablankowska

Członek komisji

Magister nauk ekonomicznych, absolwentka Wydziału Przemysłu Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 1988 r. dyplomowany biegły księgowy a następnie biegły rewident. W latach 1984-2009 pracownik aparatu skarbowego, naczelnik wydziału w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Krakowie, urzędnik służby cywilnej. Od 2009 r. prowadzi działalność gospodarczą jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych.

Aktywnie działa w stowarzyszeniach zawodowych. W strukturach Krajowej Izby Biegłych Rewidentów była członkiem i jest drugą kadencję przewodniczącą Regionalnej Komisji Rewizyjnej w Oddziale Regionalnym KIBR w Krakowie. W Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce trzecią kadencję pełni funkcję sekretarza Zarządu Oddziału Okręgowego w Krakowie.

Za pracę zawodową i społeczną odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Wykładowca rachunkowości w Ośrodku Szkoleniowym przy Izbie Skarbowej w Krakowie i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl