Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:17, 7.10.2022 r.

Jan Letkiewicz

Zastępca prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Tytuł biegłego rewidenta zdobył w 2000 r. W 2009 r. uzyskał dyplom ICAN Institute Management Development Program wydany przez Harvard Business Publishing, natomiast w 2004 r. - dyplom International Financial Reporting wydany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Związany z audytem od początku kariery zawodowej.

Głównym obszarem jego zainteresowania jest praca dla klientów prowadzących działalność usługową i produkcyjną. Specjalizuje się w sektorze mediów elektronicznych, spożywczym, konstrukcyjno-budowlanym i deweloperskim. Interesują go również badania złożonych i dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych oraz zasady i techniki konsolidacji. Dla wielu klientów prowadził projekty weryfikacji i przygotowania finansowej części prospektów emisyjnych. Od 1995 roku związany zawodowo ze spółką Grant Thornton, od października 2009 roku jest partnerem zarządzającym Departamentu Audytu. Społecznie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Odwoławczej do spraw licencji klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Od roku 2011 zasiada w Krajowej Radzie Biegłych Rewidentów. W bieżącej kadencji pełni funkcje Wiceprezesa KRBR.

Od wielu lat aktywny jako wykładowca na szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez firmę Grant Thornton. Ponadto wykłada na szkoleniach organizowanych przez zewnętrzne instytuty i firmy szkoleniowe. Aktywny komentator rynku audytorskiego. Wybrane komentarze zamieszczone zostały w publikacjach m.in. „Gazety Finansowej”, „Gazety Prawnej”, „Parkietu” czy „Rzeczpospolitej”.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl