Jan Letkiewicz

Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Tytuł biegłego rewidenta zdobył w 2000 r. W 2009 r. uzyskał dyplom ICAN Institute Management Development Program wydany przez Harvard Business Publishing, natomiast w 2004 r. - dyplom International Financial Reporting wydany przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Związany z audytem od początku kariery zawodowej.

Głównym obszarem jego zainteresowania jest praca dla klientów prowadzących działalność usługową i produkcyjną. Specjalizuje się w sektorze mediów elektronicznych, spożywczym, konstrukcyjno-budowlanym i deweloperskim. Interesują go również badania złożonych i dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych oraz zasady i techniki konsolidacji. Dla wielu klientów prowadził projekty weryfikacji i przygotowania finansowej części prospektów emisyjnych. Od 1995 roku związany zawodowo ze spółką Grant Thornton Frąckowiak, od października 2009 roku jest partnerem zarządzającym Departamentu Audytu. Społecznie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Odwoławczej do spraw licencji klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W latach 2011-2015 zasiadał w Krajowej Radzie Biegłych Rewidentów.

Od wielu lat aktywny jako wykładowca na szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez firmę Grant Thornton Frąckowiak. Ponadto wykłada na szkoleniach organizowanych przez Instytut Rachunkowości i Podatków w Warszawie. W 2010 r. prowadził zajęcia „Pierwszy raport kwartalny spółek publicznych w 2011 roku” oraz „Prawo holdingowe”. Jest aktywnym komentatorem bieżących wydarzeń. Wybrane komentarze zamieszczone zostały w publikacjach m.in. „Gazety Finansowej”, „Gazety Prawnej”, „Parkietu” czy Rzeczpospolitej”.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl