Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:28, 14.06.2024 r.

Klaudia Hałas

Klaudia Hałas

Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Uprawnienia biegłego rewidenta posiada od 2005 r. Od 2007 r. prowadzi firmę audytorską w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Jest dyplomowanym księgowym - certyfikat nadawany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego jest wieloletnim członkiem.

Posiada doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych sporządzanych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Będąc wieloletnim praktykiem specjalizuje się w zastosowaniu technik informatycznych w audycie. Ukończyła specjalistyczne kursy z informatyki śledczej. Posiada certyfikat audytora śledczego. Jest członkiem Stowarzyszenia Ekspertów ds. Przeciwdziałania Oszustwom, Nadużyciom Gospodarczym i Korupcji (ACFE Poland Chapter #183)

Aktywny członek samorządu biegłych rewidentów zarówno na szczeblu regionalnym, jak i centralnym. W kadencji 2015-2019 zastępca Krajowego Rzecznika Dyscyplinarnego. W kadencji 2019-2023 Krajowy Rzecznik Dyscyplinarny oraz członek Rady Regionalnego Oddziału Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Katowicach.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl