Halina  Gronek

Halina Gronek

Członek sądu

Ukończyła Ekonomikę Transportu Morskiego na Uniwersytecie Gdańskim oraz podyplomowe studia na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu w zakresie prawa podatkowego Unii Europejskiej. Ponadto posiada certyfikat OECD dla wykładowców. Biegły rewident od 1992 r.

Przez wiele lat pracowała jako urzędnik skarbowy, pełniąc m.in. funkcję naczelnika orzecznictwa w zakresie podatków pośrednich oraz naczelnika urzędu. Obecnie jako biegły rewident współpracuje ze Stowarzyszeniem Ekspertów Księgowych i Podatkowych Sp. z o.o. w Gdańsku. 

W poprzedniej i obecnej kadencji pełni funkcję zastępcy prezesa Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Gdańsku, gdzie aktywnie działa od 1999 roku. W latach 2003-2007 była członkiem Zespołu ds. opiniowania aktów prawnych przy Krajowej Radzie Biegłych Rewidentów. W ubiegłej i obecnej kadencji została wybrana do zasiadania w Krajowym Sądzie Dyscyplinarnym KIBR. 

Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 

Prowadzi szkolenia w zakresie podatku VAT dla przedsiębiorców, biegłych rewidentów i studentów.

 

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl