XIII Doroczna Konferencja Audytingu

W dniach 24-26 października 2012 r. w Jachrance k. Warszawy odbyła się XIII Doroczna Konferencja Audytingu, tym razem pod hasłem "Stan i perspektywy rewizji finansowej".

W trakcie konferencji odbyło się pięć sesji plenarnych, w tym dyskusja panelowa pt. Dokąd zmierza rewizja finansowa. W konferencji wzięło udział ok. 300 uczestników oraz zaproszeni goście z kraju i zagranicy. Przygotowanych zostało 25 referatów, z czego 12 wygłoszonych przez gości zagranicznych.

Podczas konferencji ukazały się dwa numery "Wiadomości Konferencyjnych". W pierwszym numerze o kondycji i przyszłości zawodu mówili m. in. Józef Król, prezes KRBR, Joanna Dadacz, dyrektor Departamentu Rachunkowości w Ministerstwie Finansów oraz członkowie KRBR. W numerze mowa także o tym, jak samorząd wywiązuje się z narzuconego przed trzema laty obowiązku nadzoru.

Drugi numer to jak zwykle wypowiedzi zaproszonych gości, podsumowanie wygłoszonych referatów oraz pokonferencyjne wnioski przedstawione przez Danutę Krzywdę, wiceprezes KRBR. W gazecie zamieszczono także krótką relację z Gali Jubileuszowej Krajowej Izby Biegłych Rewidentów, która odbyła się w przeddzień konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl