XVIII Doroczna Konferencja Audytingu

XVIII Doroczna Konferencja Audytingu odbędzie się 16-18 października 2017 r. w hotelu Narvil w Serocku.

Hasło tegorocznej Dorocznej Konferencji Audytingu to Bezpieczeństwo i odpowiedzialność biegłego rewidenta. Spotkamy  się w szczególnym momencie: nie tylko w jubileuszowym dla naszego samorządu roku, ale też w innej już rzeczywistości, stworzonej przez nową ustawę o biegłych rewidentach, a także szeroką implementację MSB. Czy jesteśmy świadkami ewolucji czy raczej rewolucji zawodu biegłego rewidenta? O tym między innymi będziemy dyskutować podczas XVIII DKA. Jak dostosować się do realiów nowej ustawy? Jak stosować MSB i nie zwariować?

Zmiany regulacyjne to jednak nie jedyne wyzwania stojące przed nami. Będziemy więc rozmawiać także o narzędziach informatycznych, data analytics i cyberprzestępczości – oraz o wzmacnianiu zaufania do naszej profesji i do rynków w ogóle, o kształtowaniu odpowiedzialności i roli etyki w codziennej pracy. Ważnym kontekstem będzie edukacja: musimy rozpoznać trendy i wyprzedzić zmiany, aby przygotować na nie pokolenia dopiero wchodzące do zawodu.

Przyjrzymy się kierunkom rozwoju naszych usług i temu, jak rozmawiać z klientami, by przekonać ich do korzystania z naszego doradczego potencjału. Zastanowimy się też nad modelami biznesowymi i zmianami w kulturze organizacyjnej firm audytorskich, które pozwolą im dostosować się do zmian w legislacji, a także gospodarce, społeczeństwie i technologii.

Koszt udziału w Dorocznej Konferencji Audytingu wynosi 800 zł.  Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzyma e-mailem potwierdzenie zgłoszenia  udziału oraz dane do dokonania przelewu.

Liczba miejsc jest ograniczona!

 Więcej informacji na stronie dka.pibr.org.pl

Ustawa - masz pytania?
Masz pytania dotyczące nowej ustawy o biegłych rewidentach?
Napisz do nas za pomocą Konsultacji PIBR lub zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania
Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl
sasdf